SHITET SHTËPI PRIVATE + OBORR NË LAGJEN “SUL PAPRI”, ELBASAN.

 • 150.000€
, Lagjja "Sul Papri"
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE + OBORR NË LAGJEN “SUL PAPRI”, ELBASAN.

, Lagjja "Sul Papri"
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 431 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

Shitet shtëpi private + oborr i mbjellë me pemë frutore në lagjen “Sul Papri”, Elbasan.
Sipërfaqja e pronës është 430,9 m2 e çertifikuar, nga të cilat 119.7 m2 është ndërtesa.
Zona në të cilën ndodhet, ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte.

Organizohet në :
2 dhoma gjumi, dhome ndenje, sallon + kuzhine dhe tualet.
Shitet totalisht e mobiluar me një çmim prej 150000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045100

 • Address Lagjja "Sul Papri"
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate