SHITET SHTËPI PRIVATE NË SHEQ TË MADH, FIER

 • 60.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE NË SHEQ TË MADH, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 603 2222

Description

Shitet shtëpi private+ truall në lagjen Myzeqeja, Sheq I Madh, Fier. Trualli ka një sipërfaqe totale prej 300 m² nga të cilat 105 m² i zë shtëpia dhe pjesa tjetër organizohet në garazh, një kopsh i vogël dhe oborr. Shtëpia ka 3 dhoma gjumi, 1 kuzhinë, korridor dhe tualet. Është e përshtatshme për familje. Për një vizitë në pronë ose për më tepër informacion na kontaktoni +355 69 603 2222

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-shtepi-private-ne-sheq-te-madh-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate