Shitet shtëpi private në Mborje, Korce

 • 40.000€
, Mborje, Drenovë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7023, Albania
shitje
, Mborje, Drenovë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7023, Albania
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355697055770

Description

Shitet shtëpi private në Mborje Korcë. Ndodhet shumë pranë qytetit te Korcës, larg zhurmes, mes gjelbërimit dhe qetësisë që ofron zona.
Shtëpia është 1 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 90 m2 dhe sipërfaqe trualli 440 m2. Ka tipologji 2+1, e organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Shtëpia është e restauruar dhe disponon oborr me hapësira të mëdha. Shitet me cmim 40,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni !

 • Address Mborje, Drenovë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7023, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce