SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN KASTRIOT , FIER

  • 70.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN KASTRIOT , FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 70.000€

Details

  • Price: 70.000€
  • Size: 92 m²
  • Type: shtepi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Shitet shtëpi private në lagjen Kastriot , fier . Shtëpia është 92 m² + 20 m² oborr , ka pamje nga rruga dhe jepet me gjithë mobilie , është e organizuar në mënyrë të tillë : 1 sallon , 1 dhom pritje , 2 dhoma gjumi ,1 banjo . Çmimi i shitjes është 70000 € / total . Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243 .

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate