SHITET SHTEPI PRIVATE NE HAMALLAJ , GJIRI LALEZIT 150.000 EURO

 • 150.000€
, Gjiri i Lalëzit, 35, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
shitje
, Gjiri i Lalëzit, 35, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET VILE
~ 75 M2 NDERTESE
~ ME VERANDE 15 M2
~ ME TRUALL 180 M2
~PRANE VALA MAR
~ RESIDENCE NE HAMALJ
~ OBORR ME PEME DHE GJELBERIM
~ 5 MINUTA LARG NGA DETI ME KEMBE
~ ME LEJE LEGALIZIMI
~CMIMI 150.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K800

 • Address Gjiri i Lalëzit, 35, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE