SHITET SHTËPI PRIVATE NË ELBASAN

 • 132.961€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE NË ELBASAN

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 132.961€

Details

 • Price: 132.961€
 • Size: 303 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697032245

Description

SHITET SHTËPI PRIVATE NË ELBASAN.

Shtëpia ka një sipërfaqe prej 101 m2, si dhe sipërfaqe e jashtme 202 m2.

Oganizimi i pronës është 2 dhoma gjumi, 1 sallon+ guzhin, 1 tualet , 1ballkon +oborr.

Çmimi i shitjes është 15.000.000 Leke/Tot, i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032245

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate