SHITET SHTËPI PRIVATE NË BATHORE.

 • 55.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Bathore
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE NË BATHORE.

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Bathore
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 287 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355696032222

Description

SHITET SHTËPI PRIVATE NË BATHORE, TIRANË.
Banesa shitet së bashku me truall, dhe ka një sipërfaqe totale prej 287.4 m2, ku 95.8 m2 është ndërtesë.
Ndodhet pranë rrugës kryesore në Bathore.
Ambienti është i organizuar në dy dhoma gjumi, një kuzhinë, një tualet, dhe një korridor.
Ka një oborr të konsiderueshëm, verandë, vend parkimi dhe mobilim të mirë.
Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt.
Çmimi i saj është 55000 Euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696032222.

 • Address Bathore
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate