SHITET SHTËPI PRIVATE ME TRUALL PRANË BASHKISË, VLORË.

 • 50.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE ME TRUALL PRANË BASHKISË, VLORË.

, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 319 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET SHTËPI PRIVATE ME TRUALL PRANË BASHKISË, VLORË.

Shtëpia ka një sipërfaqe 89m2, ndërsa trualli ka një sipërfaqe totale prej 230m2.

Godina është ndërtim 12 vjecar dhe organizohet në 2 dhoma fjetje, 1 tualet, 1 sallon, 1 kuzhinë.

Projekti i shtëpisë është i tillë që mund ti ndërtohen edhe 2 kate më shumë.
Ofron pamje totale të qytetit.

Cmimi: 50,000 Euro.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate