SHITET SHTËPI PRIVATE ME TRUALL PRANË BASHKISË, VLORË.

  • 50.000€
,

Details

  • Price: 50.000€
  • Size: 319 m²
  • Type: shtepi
  • Status: shitje

Description

SHITET SHTËPI PRIVATE ME TRUALL PRANË BASHKISË, VLORË.

Shtëpia ka një sipërfaqe 89m2, ndërsa trualli ka një sipërfaqe totale prej 230m2.

Godina është ndërtim 12 vjecar dhe organizohet në 2 dhoma fjetje, 1 tualet, 1 sallon, 1 kuzhinë.

Projekti i shtëpisë është i tillë që mund ti ndërtohen edhe 2 kate më shumë.
Ofron pamje totale të qytetit.

Cmimi: 50,000 Euro.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare