SHITET SHTËPI PRIVATE MBRAPA KATEDRALES, KORÇË.

 • 110.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE MBRAPA KATEDRALES, KORÇË.

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 20 48 884

Description

Shitet shtëpi private mbrapa Katedrales, Korçë.
Shtëpia është 200 m2 truall dhe 90 m2 ndërtim dhe ndodhet në një lagje shumë të mirë. Prona organizohet nga tre dhoma dhe tre banjo për secilën dhomë, ka oborr rreth shtëpisë. Për momentin është në rikonstruksion e sipër, do të rregullohen pjesa e mureve të brendshme si dhe shtrimi me parket, vendosja e dyerve etj. Është projektuar si bujtinë dhe si e tillë mund të përdoret ose mund të funksionojë si shtëpi banimi apo pushimi. Çmimi i shitjes është 110 000 euro / total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 48 884.

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-shtepi-private-mbrapa-katedrales-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate