SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATËSHE NË LAGJEN “28 NËNTORI, VLORË.

 • 228.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 228.000€

Details

 • Price: 228.000€
 • Size: 199 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692600566

Description

🆕 🔥SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATËSHE NË LAGJEN ”28 NËNTORI, VLORË.

✅ Vendndodhja: Lagja 28 Nentori, Vlorë
✅ Sipërfaqe Trualli: 199 m2
✅ Ndërtese: 95 m2 kati i parë + dyqan
✅ Kati i dytë 104 m2

Zona në të cilën ndodhet prona është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode.

Organizimi i brëndshëm
Kati i Parë
Shtëpi+Dyqan 95 m2
✅ Dhomë + Kuzhinë 30 m2
✅ 1 Tualet
✅ 1 Ballkon
✅ Dyqani + 1 Tualet 65 m 2

Kati i parë shitet me vlerë 128.000 Euro/Total
Nëse shitet dyqani veç jepet me vlerën 95.000 Euro, dhe me qera jepet në vlerën 30.000Lekë/Muaj

Kati i Dytë 104 m2
✅ Sallon+Kuzhinë
✅ 2 Dhoma gjumi
✅ 1 Tualet
✅ Verandë

✅ Çmimi: 100.000 Euro/Total

Shtëpia është e ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355692600566
📧
🌐 www.desrealestate.al —————————————————————

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare