SHITET SHTEPI PRIVATE DHE TRUALL NE MULLET 100.000 EURO

  • 100.000€
, Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje
, Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • 100.000€

Details

  • Price: 100.000€
  • Size: 80 m²
  • Type: shtepi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 06767622221

Features

Description

SHITET SHTEPI PRIVATE
~E PA BANUAR ME PARE
~ NE MULLET
~80 M2 NDERTIM
~NJE KATESHE
~220 M2 TOKE
~ NDERTIM I RI
~ ME HIPOTEKE
~CMIMI 100.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
ND200

  • Address Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
  • VERO HOME REAL ESTATE