Shitet shtepi private afer qendres,Kavaje

 • 64.900€
, Kavaje
shitje

Shitet shtepi private afer qendres,Kavaje

, Kavaje
 • 64.900€

Details

 • Price: 64.900€
 • Size: 370 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0693281833

Description

📐Siperfaqe oborri e rrethuar gjithsej 440 m²
📐Me dokument 370 m²(per efekt legalizimi)
📐Siperfaqja shtepise 123 m²
🔺️Verande
🛋Ambjent ndenje
🛏2 dhoma gjumi
〽️Salle ngrenie+kuzhine
🚿I tualet
Me certifikate pronesie
Shtepi nje kateshe e organizuar ne 2+1,me planimetri te rregullt,e rrethuar me nje oborr te mbjelle me peme frutore dhe te sistemuar.Ka dalje ne 2 rruge,shume afer me shetitoren kryesore.Pozicion shume i mire per dike qe do nje shtepi afer qendres ku shtepite ne shitje jane te rralla.Shtepia eshte ndertim ekzistues ne gjendje te mire.
📞Kontakto tani:0693281833
📩info@iguanaimobiliare.com
 • Address Kavaje
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings
IguanaImobiliare
 • IguanaImobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
IguanaImobiliare
 • IguanaImobiliare