Shitet, Shtëpi Private 5+1, Tufinë. 250,000 € ID: OPP+21315

 • 250€
4 Spitali / Allias / Tufine, Varrezat Tufinë, Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Shtëpi Private 5+1, Tufinë. 250,000 € ID: OPP+21315

4 Spitali / Allias / Tufine, Varrezat Tufinë, Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 1500 m²
 • Rooms: 6
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 355699373015

Description

Shitet,Shtëpi Private 5+1, Myslym Keta, Tufinë
Informacion mbi pronen:
• Sipërfaqja e ndërtimit:170 m2.
•Sipërfaqja e truallit 1500 m2.
• Strukturë 1 katëshe.
Organizimi : ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, 1 tualet,1 ballkon.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• Oborr.
.• Punime cilësore.
.• Bosh
• Orientim: veri-jug-lindje-perëndim.
• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Varrezat Tufinë, Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +