SHITET SHTËPI PRIVATE 3+1 NË PLAZHË TË VJETËR,VLORË.

 • 105.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0683354824

Description

🆕 🔥SHITET SHTËPI PRIVATE 3+1 NË PLAZHË TË VJETËR,VLORË.

Çmimi: 105,000 Euro/ Total
Vendndodhja: Rruga Rrapo Meto,Vlorë
Sipërfaqe e Truallit: 500 m2
Sipërfaqe ndërtesës 168 m2

Shtëpia ndodhet në një zonë të qetë dhe është lehtësisht e aksesueshme pasi ndodhet në rrugë kryesore.

Organizimi i banesës:
1 Dhomë ndenjie + kuzhinë
3 Dhoma gjumi
1 Tualet
Verandë

Detaje të tjera:
Shtëpi private
Mundësi investimi
Me dokumentacion të rregulltë hipotekor

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355683354824
📧
🌐 www.desrealestate.al
————————————————————

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare