SHITET SHTËPI PRIVATE 3 KATE NË LAGJEN VULLNETARI, ELBASAN.

 • 150.000€
, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE 3 KATE NË LAGJEN VULLNETARI, ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 174 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

SHITET SHTËPI PRIVATE 3 KATE NË LAGJEN VULLNETARI, ELBASAN.

Prona posedon 174 m2 dhe është e organizuar në 3 kate, ku secili prej kateve ndahet në 2 dhoma gjumi , sallon + guzhinë dhe tualet.

Ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmimi i shitjes është 150.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate