SHITET SHTËPI PRIVATE 2+1 NË SHEQ TË MADH, FIER

 • 40.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE 2+1 NË SHEQ TË MADH, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 700 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Shitet shtëpi private në Sheq të Madh, Fier. Ka sipërfaqe totale prej 700 m², nga te cilat 125 m² janë të zëna nga shtëpia, 25 m² janë magazinë dhe 500 m² janë tokë. Shtëpia është e organizuar në mënyrë të tillë: 2 dhoma , 1 ambient kuzhinë, 1 tualet. Pjesa tjetër e tokës është e përshtatshme për çdo lloj ndërtimi. Çmimi total i pronës është 40 000 €/total. Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-shtepi-private-21-ne-sheq-te-madh-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate