SHITET SHTËPI PRIVATE 2+1 NË BABRRU,TIRANË

 • 75.000€
, Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE 2+1 NË BABRRU,TIRANË

, Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 2164 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 408 3999

Description

SHITET SHTËPI PRIVATE 2+1 NË BABRRU,TIRANË.
Siperfaqe totale 216.4 m2
dhe organizohet në sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo dhe verandë.
Çmimi : 75 000 Euro/total.
Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 408 3999.

 • Address Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate