SHITET shtëpi private 2 katëshe + papafingo, Rruga Dritan Hoxha

  • 280.000€
, Rruga Dritan Hoxha

Details

  • Price: 280.000€
  • Size: 250 m²
  • Rooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Type: shtepi
  • Status: shitje

Description

SHITET shtëpi private 2 katëshe + papafingo pranë Universitetit ”Zonja e Këshillit të Mirë”

Akses nga rruga kryesore, e distancuar rreth 20 metra larg saj

Objekt italian me mure perimetrale të trashë 60 cm dhe lartësi 15 metra, totalisht i rikonceptuar në vilë private.

Organizimi: 2 kate me sipërfaqe nga 102 m2 ku në cdo kat ka sallon pritës, kuzhinë të aneksuar, 1-2 tualete me dritare dhe 2 dhoma gjumi, ballkon. Papafingo me 1 dhomë gjumi, 1 dhomë studio, 1 magazinë.

Mundësi shumë e mirë investimi në një zonë me kërkesë të lartë qiraje nga studentë të huaj dhe vëndas të Universitetit. Me hipotekë.

 

Kontaktoni zyrën tonë HABITAT për më shumë informacion:

0694370227 / 0694098578

  • Address Rruga Dritan Hoxha
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
  • Habitat