SHITET SHTËPI PRIVATE 2-KATËSHE NË LAGJEN “8 SHKURTI”, FIER.

 • 120.000€
, Lagjja "8 Shkurti"
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE 2-KATËSHE NË LAGJEN “8 SHKURTI”, FIER.

, Lagjja "8 Shkurti"
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 492 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697032242

Description

Shitet shtëpi private 2-katëshe në lagjen 8 Shkurti.
Sipërfaqja totale e pronës është 492.25 m2, nga të cilat 116.80 m2 janë për banim.
Shtëpia është e organizuar në mënyrë të tillë: 1 para-dhomë, 1 dhomë gjumi, 1 kuzhinë, 2 ballkone, 1 korridor dhe 2 tualete.
Prona shitet e mobiluar dhe është një mundësi e mirë investimi pasi ndodhet në një zonë të qetë banimi.
Vjen në shitje me një çmim prej 120000 €/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032242

 • Address Lagjja "8 Shkurti"
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate