SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE KOMBINAT!

 • 130.000€
, Kombinat
shitje

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE KOMBINAT!

, Kombinat
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet shtepi private 2- kateshe ne Kombinat.
Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi 300m2, organizohet ne 2 kate, ne katin e pare ka 1 kuzhine, 1 sallon, 1 dhome gjumi, tualet me dritare dhe 1 verande te madhe. Ne katin e dyte ka 3 dhoma gjumi + tualet dhe ballkon te madh.
Oborri eshte i shtruar me pllaka dhe ka hapesire parkimi.
Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme pasi eshte prane rruges kryesore.
Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…e-ne-kombinat/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate