Shitet Shtepi Private 2 kateshe dhe truall, Spitalle, Durres!

 • 200.000€
, Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
shitje

Shitet Shtepi Private 2 kateshe dhe truall, Spitalle, Durres!

, Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 1495 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi, toke, truall
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet Shtepi Private 2 kateshe dhe truall, Spitalle, Durres!
 Shtepi Private 2 kateshe me siperfaqe 165m2
Siperfaqe totale 1495m2 dhe truall 200m2
Ne rruge kryesore
Cmimi: 200 000 euro.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju Mirepresim!
 • Address Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona