Shitet Shtepi Private 2 kateshe dhe truall, Mbrapa Spitalit Durres.

 • 72.000€
, Mbrapa Spitalit Durres
shitje

Shitet Shtepi Private 2 kateshe dhe truall, Mbrapa Spitalit Durres.

, Mbrapa Spitalit Durres
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi, truall
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet Shtepi Private 2 kateshe dhe truall, Mbrapa Spitalit Durres.
 Shtepi Private me siperfaqe 120m2 te dy katet 240m2
Siperfaqe truallit 300m2
Cmimi: 72 000 euro.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Mbrapa Spitalit Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona