Shitet Shtepi Private 2 kateshe dhe truall, Fshati Rreth, Xhafzotaj!

 • 90.000€
Fshati Rreth, Xhafzotaj

Shitet Shtepi Private 2 kateshe dhe truall, Fshati Rreth, Xhafzotaj!

Fshati Rreth, Xhafzotaj
 • 90.000€

Details

 • Property ID: 37077
 • Price: 90.000€
 • Property Size: 550 m²
 • Rooms: 3
 • Property Type: shtepi, truall
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet Shtepi Private 2 kateshe dhe truall, Fshati Rreth, Xhafzotaj!
 Shtepi Private 2 kateshe me siperfaqe 220m2
dhe truall me siperfaqe 550m2
Cmimi: 90 000 euro.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju Mirepresim!
 • Address Fshati Rreth, Xhafzotaj
 • City Durres

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona