SHITET SHTËPI PRIVATE 160 M2 NË LAGJEN 1, KORÇË. 10,000,000 LEK / Total

 • 80.276€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE 160 M2 NË LAGJEN 1, KORÇË. 10,000,000 LEK / Total

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 80.276€

Details

 • Price: 80.276€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 108

Features

Description

Shitet shtëpi private me sipërfaqe totale 160 m² në qendër të qytetit, lagjia nr: 1, Korçë.
Ambienti organizohet në: 2 dhoma gjumi, Sallon, Kuzhinë, 2 tualete dhe oborr i madh para shtëpisë.
Shitet me një çmim prej 10000000 Lek/Total, i negociueshëm.
Për informacione më të detajuara ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-shtepi-private-160-m2-ne-lagjen-1-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate