SHITET SHTËPI PRIVATE 100 M2 TOTALISHT E MOBILUAR NË FSHATIN VINÇAN, KORÇË 5000000 Lek/Total

 • 40.138€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE 100 M2 TOTALISHT E MOBILUAR NË FSHATIN VINÇAN, KORÇË 5000000 Lek/Total

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 40.138€

Details

 • Price: 40.138€
 • Size: 700 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 108

Features

Description

Shitet shtëpi private në fshatin Vinçan të Korçës totalisht e mobiluar.
Prona organizohet në: dy dhoma gjumi, sallon + kuzhinë, një depo e vogël dhe një tualet.
Ambienti disponon në çertifikatë pronësie edhe 600 m² truall para shtëpisë.
Shitet me një çmim prej 5000000 Lek/Total, i negociueshëm.
Për informacione më të detajuara ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-shtepi-private-100-m2-totalisht-e-mobiluar-ne-fshatin-vincan-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate