Shitet shtëpi private 1 Katëshe në Seferaj

  • 0000
, Seferaj Golem

Details

  • Price: 0000
  • Size: 300 m²
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 355695509143

Description

Shitet shtëpi private 1 Katëshe në Seferaj
Viti i ndërtimit : 2010
Ndërtim cilësor me tull të kuqe
Posedon :
3 dhoma gjumi
2 tualete
1 dhome ndënje
2 ballkone
1Verande
Posedon Oxhak
Pjesërisht e mobiluar
Sipërfaqje toke ndërtimi: 300 m²
Posedon :1000 m² toke
Dhe 5 pemë ullinj 10 vjecar
Çmimi: I diskutueshëm!

  • Address Seferaj Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
  • Hibrid Lika