Shitet Shtepi +Oborr tek Rruga Siri Kodra

 • 155.000€
, Rruga Siri Kodra
shitje

Shitet Shtepi +Oborr tek Rruga Siri Kodra

, Rruga Siri Kodra
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 360 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Shitet Shtepi 1 Kateshe+Oborr tek rruga Siri Kodra.
Shtepia Ndodhet ne nje zone te qete dhe ka nje organizim perfekt te ndarjes se ambjenteve.
Organizohet ne 1 korridor te madh qe ben ndarjen e dhomave, 1 sallon i madh me oxhak dhe sobe me dru, 1 guzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 oborr, te shtruar me pllaka, dhe nje pjese gjelberim me peme.

Eshte me termoizolim sistem kapot 8cm dhe sistem karboni.
Soleta e rinovuar para 1 viti dhe me 10 vjet garanci.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin 0696484888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet-shtepi-oborr-tek-rruga-siri-kodra/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate