SHITET SHTËPI NË LAGJEN “AFRIM I RI”, FIER

 • 90.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET SHTËPI NË LAGJEN “AFRIM I RI”, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 1120 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 069 703 2243

Description

Shitet Vilë në lagjen “Afrim i Ri” , Fier, me një sipërfaqe prej 620 m²/total, 120m²/ndertes dhe 500m²/trual + 500m²/rrugë. Ka 4 dhoma, 1 kuzhinë, 1 banjo, 3 dhoma gjumi dhe 1 ballkon. Shitet me një çmim prej 90000 € / total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2243 .

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-shtepi-ne-lagjen-afrim-i-ri-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate