SHITET SHTËPI E VJETER , SHKODËR

 • 60.000€
, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
shitje

SHITET SHTËPI E VJETER , SHKODËR

, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 155 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355696011333

Description

SHITET SHTËPI E VJETËR , SHKODËR

Sipërfaqe totale – 155 m2 nga ku 98 m2 është ndërtesa.

Ndodhet në një lagje shumë të qetë për shtëpi private, dhe shumë afër qendrës.

Çmimi i shitjes – 60 000 euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355696011333

 • Address Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate