SHITET SHTËPI 2-KATËSHE + TOKË ARË NË LAGJJEN “MBROSTAR”, FIER

 • 200.000€
,
shitje

SHITET SHTËPI 2-KATËSHE + TOKË ARË NË LAGJJEN “MBROSTAR”, FIER

,
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 1000 m²
 • Rooms: 8
 • Type: shtepi, toke
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Description

Shitet shtëpi 2-katëshe + tokë arë në lagjjen “Mbrostar”, Fier.
Toka ka një sipërfaqje totale prej 1000 m² prej të cilave 146 m² janë të zëna nga shtëpia.
Toka është e përshtatshme për ç’do lloj aktiviteti bujqësor.
Shtëpia është 2-katëshe. Kati i parë është i organizuar në mënyrë të tille:
sallon, kuzhinë, 1 dhomë pritje, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 2 ballkone dhe verandë.
Kati i dytë: sallon, 1 dhomë pritje, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Shiten totalisht të mobiluara në kushte shumë të mira me një
çmim prej 200 000 €/ total (i neociueshëm). Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247.

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-shtepi-2-kateshe-toke-are-ne-lagjjen-mbrostar-fier/

Address

 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate