SHITET SHTËPI 2-KATËSHE NË LAGJEN ‘ KALA’, ELBASAN.

 • 7.000.000€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET SHTËPI 2-KATËSHE NË LAGJEN ‘ KALA’, ELBASAN.

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 7.000.000€

Details

 • Price: 7.000.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

SHITET SHTËPI PRIVATE 2 KATËSHE NË LAGJEN “KALA”, ELBASAN.

Sipërfaqja e pronës është 70 m2 secili kat, e çertifikuar dhe me dokumentacion të rregullt.

Zona në të cilën ndodhet, ofron të gjitha mundësite dhe facilitetet e nevojshme si: supermarkete, shkolla, kopshte.

Organizohet në: 2 dhoma gjumi, 2 sallone + kuzhinë, 1 tualet dhe depo.

Shtëpia ka oborr dhe është e rrethuar me gjelbërim.

Shitet totalisht e mobiluar me një çmim prej 7.000.000 lek/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate