SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË DRIZË , FIER

 • 45.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË DRIZË , FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 325 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Shitet shtëpi 2 – katëshe në Drizë, Fier, me një sipërfaqe 325 m², nga të cilat 125 m² janë banesë dhe 200 m² janë truall. Shtëpia ndodhet 100 metra larg rrugës kryesore . Organizohet në mënyrë të tillë: 1 sallon , 1 kuzhinë , 4 dhoma gjumi , 2 banjo , 2 ballkone . Çmimi i shitjes është 45000 € / total. Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-shtepi-2-kateshe-ne-drize-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate