SHITET SERVIS MAKINASH, SELITË TIRANË

 • 1.600€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 1.600€

Details

 • Price: 1.600€
 • Size: 255 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje

Description

SHITET SERVIS MAKINASH, SELITË TIRANË

 

Sipërfaqe: 255m²

Vendndodhja: SELITË

Lartësia: 4.6m

Çmimi: 1600€/m2

Lartesia: 4.6m

 

Servis aktualisht  është I  kompletuar dhe  në gjendje pune. Ambienti organizohet nga zona e servisit, një hapësir duplex e përshtatshme per zyrë ,një tualet dhe është nga te dyja anët e hyrjes me fasadë xhami

Ambenti ka vendodhje ideale ,i aksesueshëm nga rruga dhe ka vizibilitet . Disponon vend parkimi nga të dyja anët.

 

Për më shumë detaje kontaktoni!

0688000969

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta