SHITET PRONE ME PAMJE PANORAMIKE

 • 200.000€
, PRANE KOMBINATIT
shitje

SHITET PRONE ME PAMJE PANORAMIKE

, PRANE KOMBINATIT
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 2000 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0682095005

Description

PRONA ME SIP 2000M2 ME STRUKTURE PER 3 KATE NDERTIM, NE TE CILEN AKTUALISHT ESHTE NDERTUAR KATI I PARE I BANUESHEM, ME SIP 130M2, ME LEJE NDERTIMI DHE CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE. ME KONTRATE UJE/DRITA 24H.                    PRONA DISPONON:

350 M2 TRUALL

1520 M2 TOKE ARE TE MBJELLE ME TE GJITHA LLOJET E AGRUMEVE. KU NE TOTAL BEHEN 2000 M2.

E PERSHTATSHME PER AKTIVITETE TE NDRYSHME BIZNESI. VENDODHJA E PRONES NDODHET NE NJE ZONE LARG ZHURMAVE TE QYTETIT, 4 KM NGA TIRANA, PRANE AJRIT TE PASTER DHE GJELBERIMIT. PER INFORMACJONE TE DETAJUARA TELEFONONI NE NR TEL/WHATSS UP: 0682095005

 • Address PRANE KOMBINATIT
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
besnikhysenaj
 • besnikhysenaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
besnikhysenaj
 • besnikhysenaj