Shitet penthouse

 • 900.000€
5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet penthouse

5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 900.000€

Details

 • Price: 900.000€
 • Size: 500 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355696060612

Description

Shitet penthouse. Ka një sipërfaqe 411 m2 + 100 m2 veranda.Veranda ofron pamje fantastike të gjithë qytetit.Organizohet në gjithë katin me dalje direkte në verandë,ka 2 tualete dhe kuzhinë.Ka hapësira të bollshme dhe është përdorur si ambjent zyre më parë.Apartamenti është i kompletuar dhe ka mundësi shfrytëzimi sipas dëshirës së klientit.Apartamenti është me hipotekë.Ndodhet në katin e 8 të një pallati me ashensor dhe në një nga zonat më të preferuara të qytetit.Shitet 900’000 Euro,i diskutueshëm. Adresa:Blloku,Tiranë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni: 0696060612

 

http://falcon.al/property/shitet-penthouse-bllok-tirane/

 • Address Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Falcon Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon Imobiliare
 • Falcon Imobiliare