SHITET PENTHOUSE TEK KODRA E DIELLIT

 • 169.000€
, Kodra e Diellit
shitje

SHITET PENTHOUSE TEK KODRA E DIELLIT

, Kodra e Diellit
 • 169.000€

Details

 • Price: 169.000€
 • Size: 220 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1+2 tek Kodra e Diellit. Apartamenti eshte kati i 7-te i nje pallati te ri me ashensor te personalizuar.
Apartamenti eshte 120m2 dhe 100m2 tarrace e cila munde te behet dubleks.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine , 1 dhome ndenjeje dhe 2 tualete.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te pallatit dhe mundeson ndricim dhe ngrohje natyrale nga te gjitha anet.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…a-e-diellit-2/

 • Address Kodra e Diellit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate