SHITET PENTHOUSE TE KOMUNA E PARISIT

 • 295.000€
, Komuna e Parisit
shitje

SHITET PENTHOUSE TE KOMUNA E PARISIT

, Komuna e Parisit
 • 295.000€

Details

 • Price: 295.000€
 • Size: 280 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super Penthouse te Komuna e Parisit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 280 m2 dhe ka një organizim perfekt të ambienteve. Apartamenti përbëhet nga 1 sallon të madh, 1 kuzhinë e kompletuar në mënyrë bashkëkohore me pajisje markë, 3 dhoma gjumi të mëdha dhe të mirëndriçuara, 2 tualete me ndriçim natyral, 1 lavanderi, ballkon me orientim nga lindja dhe verandë e bollshme e cila falë pozicionimit të saj të krijon facilitet të rehatshëm për një relaks të plotë. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një kompleksi rezidencial modern në një zonat më të kërkuara për banim në Tiranë. Zona në të cilën ndodhet, ofron të gjitha kushtet e nevojshme për jetesë.

Për një vizitë në pronë apo në prona të tjera, kontaktoni në numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…una-e-parisit/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate