SHITET PENTHOUSE NE FRESK!!!

 • 110.000€
, Fresku

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 230 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692089998

Description

Shitet Penthouse ne Fresk!!! Penthouse-i ka nje organizim me 1 sallon ndenjie, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,lavanderi, verande te madhe dhe nje pjese te taraces mbi Penthouse-in.

Hyrja ka nje siperfaqe prej 230 m2, nga te cilat 100 m2 eshte veranda.

Ndodhet ne katin e 8 te nje grup pallatesh cilesore, me planimetri te rregulltsistem kapotfasade termo-izoluese etj.

gjithe siperfaqja e ambientit ka te instaluar te gjitha mjetet e nevojshme per nje jetese sa me te rehatshmete qete dhe cilesore

nga ku vlen gjithmone te permendim: Parketin e drrurit,  dyert me drru masiv ahu, 

instalimet elektrike dhe hidrosanitare nga me bashkekohoret, nje pjese te mobilimit nga me cilesoret.

Mos e humb rastin, telefono tani per nje vizite ne prone ne numrin 0692089998!!!

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate