SHITET PENTHOUSE 3+1+2 TUALETE, FRESK,TIRANË.

  • 126.000€
,

Details

  • Price: 126.000€
  • Size: 140 m²
  • Type: shtepi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355697032244

Description

SHITET PENTHOUSE 3+1+2 TUALETE, FRESK,TIRANË.

Nëse po kërkoni një lokacion të qetë dhe të rrethuar me gjelbërim për shtëpinë tuaj të ardhshme, ne kemi opsionin perfekt për ju!

Elementët e drurit; si parketi dhe ndriçimi që vjen nga 3 ballkonet, e bëjnë këtë apartament 3+1+2 hapësirën e ngrohtë dhe mikpritëse që i nevojitet çdo familje.

ORGANIZIMI I BRENDSHËM:
1 Sallon + Ambjent gatimi,
3 Dhoma gjumi,
2 Tualete,
3 Ballkone, (2 Prej tyre janë të mbuluar me strehë. )
Kati i 5-të, me Ashensor.

Çmimi: 900 Euro/m2
-Ne çmim përfshihet edhe 1 Depo.

Për më shumë, rezervo një vizitë në pronë.
KONTAKT:
+355 69 703 2244

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta