Shitet, Papafingo, Xhamlliku, Tiranë. 120,000 € ID: OPP+21615

 • 120.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Papafingo, Xhamlliku, Tiranë. 120,000 € ID: OPP+21615

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 127 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Shitet, Papafingo 2+1 në zonën e Xhamllikut, rruga Xhanfize Keko.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 127 m2 .
• Kati i 8 banim.
• Orientim Lindje- Perëndim
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi(njëra prej tyre me garderobë), 2 tualete dhe 2 ballkone.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar;
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
.• Me ashensor.
• Me sistem kondicionimi.
• Me hipotekë.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +