SHITET PAPAFINGO TEK UNAZA E RE 233.5 M2

 • 145.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e Re, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET PAPAFINGO TEK UNAZA E RE 233.5 M2

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e Re, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 194 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet papafingo ne unazen e re tek rrethrrotullimi i dyte perball karburant Kastratit. Papafingo ka nje siperfaqe 193.5 m2 plus 40m2 veranda. Papafingo ka ne perberje 3 dhoma gjumi, nje salle te madhe nje guzhine vecmas, dy tualete nga te cilet nje tualet i madh me dritare dhe nje tjeter ne dhomen matrimoliare. Papafingo ka nje koridor te madh nedermjet dhomave, ne verand ka edhe nje mini guzhine tjeter per gatimet e renda si pjekje mishi, peshku etj. Papafingo ka edhe dy garazhde dhe nje magazin ne dispozicion te papafingos ne te njejtin cmim. Orjentimi eshte jug-Veri Perendim.
Pallati eshte me ashensor dhe ka komandim te personalizuar per papafingon. Papafingo eshte ne katin e 9 te pallatit (i fundit.)
PAPAFINGO NE TOTAL SHITET PER  145.000 EURO.

 • Address Unaza e Re, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare