SHITET PAPAFINGO NË SHKODËR.

 • 294.000€
, Shëtitorja "Molos 3"
shitje

SHITET PAPAFINGO NË SHKODËR.

, Shëtitorja "Molos 3"
 • 294.000€

Details

 • Price: 294.000€
 • Size: 1038 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355694002427

Description

SHITET PAPAFINGO NË SHKODËR.

Papafingoja ka një sipërfaqe prej 1038 m2 në total; ku 432 m2 janë ndërtesë dhe 606 m2 janë verandë.
Ndodhët në katin e 10 dhe ofron një pamje të plotë të liqenit të Shkodrës.
Çmimi i shitjes është 294.000 Euro/ Total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë kontaktoni: +355694002427.

 • Address Shëtitorja "Molos 3"
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate