SHITET PAPAFINGO NE PLAZH NE QERRET KAVAJE 142,56 M2.

  • 145.000€
, Qerret Kavaj

Details

  • Price: 145.000€
  • Size: 143 m²
  • Rooms: 5
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet Apartament ne plazh ( Papfingo) luksoze ne Qerret Kavaje me pamje nga deti dhe mes pishave 142.56 m2. Apartamenti eshte e formes Dublex, posht ka sallen, guzhinën, dhome gjumi, tualet dhe verand…. ,lart me pamje spektakolare ka nje sallon te madh, nje dhome gjumi me pamje nga deti dhe pishat, tualet verand. etj. Apartamenti ka certifikat te regullt pronesie. Një mrekulli mahnitëse.
SHITET VETEM PER 145.000 EURO.

  • Address Qerret Kavaj
  • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare