Shitet, Papafingo, Freskut, Tiranë. 300,000 € ID: OPP+21129

 • 300€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Papafingo, Freskut, Tiranë. 300,000 € ID: OPP+21129

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 494 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355696141644

Description

Shitet, Papafingo, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Organizimi i brendshëm në 2 apartamente.
• Sipërfaqja totale: 494.6 m2.
• Kati 6.
• Orientim jug-lindje-perendim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, 2 ambjente gatimi, 7 dhoma gjumi, 5 tualete, verandë 120m2, garazh me sipërfaqe 60m2.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Në proces hipotekimi.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor (personal).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +