Shitet, Papafingo, Fresku, Tiranë. 195,000 € ID: OPP+27149

 • 195.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 195.000€

Details

 • Price: 195.000€
 • Size: 243 m²
 • Rooms: 4
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692542681

Description

Shitet, Papafingo, në zonën e Freskut, Rruga Muhamet Deliu.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe neto: 135m2.
• Sipërfaqe totale 145.5m2,
• Sipërfaqe verande: 97m2.
• Kati i 7 banim.
• Orientim veri-lindje-jug.
• Organizimi:
Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Vetrata xhami dopio xham termike .
• Me ashensor.
• Me sistem kondicionimi multisplit.
• Me tenda druri.
•Mur dekorativ.
• Me hipotekë.
• Me 1 post parkimi të përfshirë në çmim.
• Vendndodhja e papafingos-it të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +