Shitet, Papafingo, Fresku, Tiranë 129,000 € ID: OPP+19022

 • 129.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 129.000€

Details

 • Price: 129.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692542681

Features

Description

Shitet, Apartament (Papafingo) 3+1, tek Fresku.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 120.7 m2.
• Kati i 5 banim.
• Orientim lindje-perëndim.
Organizimi: Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete; njëri me dritare, verandë 126.6 m2.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar: shtruar me parket, sistem kapot, dritare me grila.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndërtim i ri.
• Me ashensor
• Super pamje nga Tirana.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +