Shitet Papafingo 3+1+verande , tek Komplesi Fratari

 • 178.980€
, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Shitet Papafingo 3+1+verande , tek Komplesi Fratari

, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 178.980€

Details

 • Price: 178.980€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695216203

Description

Papafingo 3+1 per shitje tek kompleksi Fratari, prane Kopshtit Botanik. 

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te objektit 4 katesh dhe ka siperfaqe totale 120.6 m2 dhe 57.1 m2 siperfaqe verande. 

Vlera e papafingos eshte 1200 E/m2, ndersa per veranden 600 E/m2.  

Po ashtu eshte I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. 

Papafingo ka hapsira te bollshme dhe organizohet ne: 

1 sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 verande dhe 1 ballkon. 

Salloni mundeson daljen ne veranden me pamje perrallore te Tiranes. 

Njera prej dhomave te gjumit ka tualet me vete, ndersa dy dhomat e tjera lidhjen me njera tjetren permes ballkonit. 

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin: 

+355 69 52 16 203 

 • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
FratariConstruction
 • FratariConstruction

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FratariConstruction
 • FratariConstruction