Shitet, Papafingo 2+1, Fresku, Tiranë. 65,000 € ID: OPP+21887

 • 65.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Papafingo 2+1, Fresku, Tiranë. 65,000 € ID: OPP+21887

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 355693489771

Description

Shitet, Papafingo 2+1, Fresku, Rruga Muhamet Deliu.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja: 90 m2.
• Kati i 5-të .
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Me kondicionim.
• Orientim lindje.
• I investuar me mobilim bashkëkohor.
•Me parket.
•Me verandë.
•Me ashensor.
•Në proces hipotekimi.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +