SHITET PAPAFINGO 155 m2 TEK FRESKU.

 • 135.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1040, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 155 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

SHITET apartament ne Fresk 2+1 shum Luxsoz. Apartamenti (PAPAFINGO) ka nje pamje fantastike nga ana e Dajtit dhe nga Tirana. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 (i fundit) dhe ka nje siperfaqe 155 m2 dhe eshte i mobiluar shume bukur, me soxhorno te madhe me oxhak funksional , me aneks guzhine me vete me lartesi 3,5m. Ne pjesen fundore te soxhornos ka nje nen kat te sistemuar kendshem per kantin vere dhe oaz qetesie per te pushuar, ulur apo shtrire ne kete ambient cfaqet panorama e qytetit te Tiranes.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi nga te cilat dhoma matrimoniale ka nje tualet te math e drite natyrale dhe brenda dhomes xhakus me hidromasazh funksjonal. Ka edhe nje dhome femijesh dhe nje verand 40 m2 dhe tualet dite. Apartamenti ndodhet ne nje oaz qetesie larg zhurmave dhe ne ajer te paster.

SHITET VETEM PER 135,000 EURO.

 • Address Fresku, Dajt, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare